Güve ilaçlama

Odun, kumaş gibi ürünlerin tamamında bulunabilen güveler, aslında bu yerlerde bulunan böceklere verilen genel bir addır. Pek çok güve türü vardır ve güveler hem ev hem de işyerlerinde görülebilmektedir. Güvelerden korunmak için çeşitli yöntemler olsa da bunların en etkilisi güve ilaçlamadır. Güve ilaçlaması sayesinde güvelerden kalıcı olarak kurtulmak mümkün! Fakat her güve ilaçlaması aynı neticeyi vermez.
Örneğin bireysel güve ilaçlaması ile elde edilecek sonuç, profesyonel ve deneyimli bir böcek ilaçlama firmasının sunduğu hizmetin sonucundan daha kötü olacaktır. Ayrıca bireysel böcek ilaçlaması sağlık açısından da tehlikeli olabilir. Çünkü aktarlarda satılan böcek ilaçlarının menşei belli olmadığından, yan etkileri son derece ciddi sonuçlara neden olabilmektedir.
Genellikle tarla ve ambarlara yerleşip buralardaki mısırlarla beslenen güveler, yine de evlerde de bulunmaktadır. Güve ilaçlama konusunda genellikle kullanılan ürünler ise sülfür buharı veya karbon tetraklorür ile karbonsülfür karışımlarıdır. Güvelerin zarar verdiği buğdayla yapılan ekmekler de insan sağlığı için zararlı olabileceğinden dikkatli davranılmalıdır.
Siz de eğer böcek ilaaçlama işini bireysel yöntemlerle aşmayı düşünüyorsanız, bir kere daha düşünmenizde yarar var. Zira bireysel ilaçlamalar sonucunda insan sağlığı olumsuz etkilenebileceğinden, bu konuda profesyonel hizmet sunan deneyimli böcek ilaçlama firmaları tercih edilmelidir. Bu sayede kalıcı çözümler elde edebilir. %100 memnun kalacağınız böcek ilaçlamaları yaptırmayı düşünüyorsanız, o zaman firmamızla kısa süre içerisinde irtibata geçmenizi öneririz.