Hakkımızda

Truly Nolen 1938 yılında ABD nin Florida Eyaletinde kurularak faaliyetlerine başlamıştır. 1938 yılından itibaren profesyonel hizmet ve uygun fiyat anlayışı ile giderek büyümüş ve ABD de 110 nu aşkın ofisi ve 1200 üzerinde çalışan kadrosu ile sektörünün lideri haline gelmiştir.

Bugün dünyada Truly Nolen International adı altında ki yapılanması ile 52 ülkeye hizmet vermektedir. Truly Nolen Türkiye şubesi 2000 yılı Mart ayında faaliyetlerine başlamış ve Türkiye’nin her noktasına hizmet verir hale gelmiştir.

Truly Nolen Türkiye bugün Türkiye’ni en büyük firmlarının zararlılar ile mücadele görevlerini üstlenmiştir. Truly Nolen Türkiye ekibi sürekli meslek içi eğitime tabi tutularak yeni sistemler konusunda eğitilerek siz değerli müşterilerimize daha kaliteli hizmet vermeye odaklanmıştır.

Truly Nolen Türkiye profesyonel hizmet anlayışı ve uygun fiyat politikası ile birlikte Türkiye de tüm kesimlere hitap ederek kaliteyi müşterileri için bir vazgeçilmez haline getirmiştir.

Merdiven altı diye tabir edilen ve yeterli bilgi birikim ve gerekli belgelere sahip olmayan firmalar sizlere uygun hizmet sunduğunu iddia etmekle birlikte bir bedel ile ölçülemeyecek zarar verme potansiyellerine sahiptirler.

İlaçlama ve zararlılar la mücadele kesinlikle profesyonellerin yapması gereken bir iştir. Ellerine ilaçlama ünitesi alıp her tarafa ilaç püskürtmekle gerçek anlamda bir ilaçlama yapılamamaktadır. İlaçlama hizmeti bir keşif, planlama, hedefe yönelik ilaçların hazırlanması, aksiyon ve takip aşamalarını gerektiren bir hizmettir.

Sizde çevrenize, müşterilerinize ve sevdiklerinize değer veriyorsanız onlara beklentilerinizin de ötesinde hizmet verebilecek olan Truly Nolen Türkiye yi seçmenizi öneriyoruz.

 

Bizi hemen 0216 425 64 00 numaralı telefonumuzdan arayabilirsiniz.