Sıçan ilaçlama

Sıçan ilaçlama ülkemizde en çok uygulaması yapılan böcek ilaçlama türlerindendir. Pek çok insanı göründüğünde dahi ürperten bir canlı olan ve bir diğer adı fare olan sıçan, çoğunlukla temizliği yeterli düzeyde olmayan yerlerde görülür. Pis su akıntıları, lağımlar ve karanlık, izbe yerlerdir. İnsanlık tarihi boyunca insanları takip eden canlılardır sıçanlar ve bu yüzden insanların olduğu her yerde yaşayabilirler. Fakat büyük boylu ve daha tehlikeli sıçanlar, ormanlarda yaşamaktadır. Yani apartmanlarda, evlerde veya işyerlerinde görülen sıçanlardan çok daha büyük ve tehlikelileri, ormanlarda yaşamaktadır.
Sıçan ilaçlama son derece önemlidir. Çünkü en fazla mikrop taşıyan hayvanlardan biridir sıçan. İnsana bulaştırabileceği çok sayıda hastalık vardır. Zaten insanlık tarihine bakıldığında pek çok ölümün sıçanlardan bulaşan hastalıklardan kaynaklandığı görülmektedir.
Bu yüzden ev veya işyerinizde sıçan gördüğünüz takdirde durumu ciddiye alıp ilaçlama yapılmasını sağlamalısınız. Tüm böcek ilaçlamalarında bireysel ilaçlamadan uzak durulması gereklidir fakat sıçan ilaçlama için ayrıca özen gösterilmelidir. Profesyonel ve deneyimli olmayanlar tarafından kesinlikle yapılmaması gereken sıçan ilaçlama hizmetini kusursuz şekilde almak istiyorsanız, firmamızla en kısa sürede irtibata geçebilirsiniz. Onlarca yıldır dünya genelinde böcek ilaçlama hizmeti veren bir firma olarak deneyimlerimizden sizin de yararlanmanızı isteriz. Böcekler için kalıcı çözüm arıyorsanız, hemen iletişime geçmelisiniz. Çünkü pek çok ilaçlama firması, profesyonellik ve eğitimden yoksundur. Sundukları ilaçlama hizmeti de etkili olmayabilir. Ayrıca kullanılan ilaçlar da sağlık bakanlığı onaylı olmayabilir fakat firmamız için bu durumların hiçbirisi söz konusu değildir.